ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Суспільне запускає спортивний канал

06.07.2023, 15:31
Фото – Суспільне
Фото – Суспільне

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення дозволила суспільному мовнику змінити логотип супутникового каналу “Суспільне Ужгород” на “Суспільне Спорт”. Таке рішення регулятор ухвалив на засіданні 6 липня, повідомляє “Детектор медіа”.

За словами директора з організації та розвитку мереж телерадіомовлення Суспільного Дмитра Грузинського, інформаційні потреби всієї України та Закарпаття зокрема задовольняються завдяки мовленню каналів “Перший” та “Суспільне Новини”. Натомість компанія планує розширити пропозицію спортивного контенту.

“Суспільне має права на важливий та цікавий спортивний контент. Ми відчуваємо запит від аудиторії, провайдерів та ОТТ-сервісів. Трансляції спорту в Т2 дають хороші цифри”, – зазначив Дмитро Грузинський.

Заступник голови Нацради Олег Черниш побажав компанії зробити цей канал доступним для всіх глядачів, незалежно від того, у який спосіб він доставляється до аудиторії.

“Відповідно до наших прав ми намагатимемося зробити його доступним на всіх технологіях”, – відповів Дмитро Грузинський.

Голова Нацради Ольга Герасим’юк пожартувала, що голосуватиме за це рішення, якщо на каналі буде баскетбол.

Члени Нацради підтримали зміну логотипа.

Нагадаємо, медіасервіс Megogo став офіційним мовником відбіркового циклу до чемпіонату Європи з футболу, який відбудеться в червні – липні 2024 року в Німеччині. Суспільне придбало в Megogo права на трансляцію матчів на місцевих каналах у цифровому ефірі та кабелі, а також на радіотрансляцію в ефірі радіо “Промінь”.

Liked the article?
Help us be even more cool!