ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Суспільне Мовлення шукає виробників трьох проєктів

Фото – corp.suspilne.media
Фото – corp.suspilne.media

Суспільне Мовлення оголосило мистецькі конкурси на виробництво документального фільму про доступність, інформаційно-аналітичної програми про відновлення деокупованих громад та циклу експлейнерів про подолання корупції. Заявки мовник збирає до 10 вересня 2023 року (включно).

Про це йдеться в новинах компанії.

  • Мистецький конкурс на виробництво документального фільму з робочою назвою "Без перешкод

Перший фільм присвячено боротьбі депутата з інвалідністю за право виконувати свої обов’язки та впливати на публічні справи громади, зокрема в частині роботи над доступністю.

Фільм розповідає про активіста з інвалідністю Івана Космину, який проживає в селищі Гусятин на Тернопільщині і є депутатом селищної ради. Чоловік не може потрапити в сесійну залу, яка розташована на третьому поверсі, бо пересувається на колісному кріслі, а приміщення не є інклюзивним. Проєкт містить коментарі правоохоронців, юристів, депутатів селищної ради, посадовців та громадських активістів. 

Хронометраж фільму – 52 хвилини. Вартість робіт з урахуванням усіх податків та зборів – 1 136 700 гривень. 

За посиланням – технічні вимоги до матеріалів. Деталі відбору та лінк на форму реєстрації – в оголошенні. Електронна скринька для запитань щодо умов проведення конкурсу: [email protected].

  • Мистецький конкурс на виробництво інформаційно-аналітичної програми з робочою назвою "Відновлення зараз"

Це чотири 26-хвилинні інформаційно-публіцистичні програми про відновлення деокупованих громад із залученням представників місцевого самоврядування, активістів, громадських та міжнародних організацій, медійників. Вартість робіт з урахуванням всіх податків та зборів – 2 400 000 гривень. 

За посиланням – технічні вимоги до матеріалів. Деталі про відбір та лінк на форму реєстрації – в оголошенні. Електронна скринька для запитань щодо умов конкурсу: [email protected].

Експлейнери про протидію побутовій корупції – це освітня соціальна кампанія, яка надаватиме чітку експертну інструкцію, що має робити людина, якщо від неї вимагають хабар (наприклад, у лікарні за платну палату, пологи, проведення операції). Цикл двохвилинних експлейнерів складатиметься з 15 епізодів про корупційні випадки в медицині, освіті та сфері адмінпослуг. Згідно з умовами мистецького конкурсу, крім експлейнерів, будуть створені друковані поліграфічні матеріали та проведено фокус-групове дослідження. Граничний ліміт фінансування проєкту сукупно становить 1 180 000 гривень з урахуванням усіх податків і зборів. 

За посиланням – технічні вимоги до матеріалів. Деталі конкурсу та форма реєстрації для участі – в оголошенні. Електронна скринька для запитань щодо умов відбору: [email protected].

Liked the article?
Help us be even more cool!