ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Суд зобов’язав три волинські ЗМІ спростувати інформацію про нардепа

06.02.2019, 12:32
Фото - volynpost.com

29 січня Апеляційний суд Волинської області зобов’язав три інтернет-видання опублікувати спростування інформації про народного депутата Ігоря Лапіна і сплатити відшкодування за завдану моральну шкоду в розмірі однієї гривні. Про це повідомляє представниця ІМІ у Волинській області.

Депутат звернувся до Луцького міськрайонного суду з позовом про захист честі, гідності та ділової репутації до видань “Волинські новини”, “Волинь24” та сайту 0332.ua.

Як повідомив представниці ІМІ Ігор Лапін, його основними вимогами були спростування та “зняття”, на його думку, неправдивої інформації із сайтів. Луцький міськрайонний суд 25 жовтня 2018 року відмовив у задоволенні позову, тому нардеп подав апеляцію.

За словами Ігоря Лапіна, пише ВолиньPost, упродовж 27-30 березня 2017 року видання “Волинські новини” опублікувало три частини матеріалу “Нардеп чи самозванець”, - ветеран “Айдару” про Лапіна”, де очільник політичної партії “Громадсько-політична платформа Надії Савченко” Ігор Рицко навів, на думку нардепа, неправдиві факти не лише про нього, а й про дії батальйону. Цю інформацію розмістили “Волинь24” та 0332.ua.

Як пише видання, під час розгляду справи в Луцькому міськрайонному суді представники “Волинь24” і сайту 0332.ua пропонували укласти мирову угоду та опублікувати спростування, проте суд тоді це не врахував. “Волинські новини” визнали, що такі матеріали були опубліковані на сайті, але видання не вважало їх неправдивими.

Ще в травні 2018 року, до суду, сайт 0332.ua опублікував офіційну заяву, у якій визнав, що інформація про Лапіна виявилася неправдивою, а статтю видалили.

Керівник редакційно-випускового відділу сайті інформаційного агентства “Волинські новини” Іван Савич представниці ІМІ повідомив, що редакція визначиться з подальшими діями після того, як суд підготує мотивувальну частину свого рішення.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!