ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Суд залишив Муравицького під домашнім арештом до 1 грудня

07.10.2019, 11:25
Фото – Житомир.інфо
Фото – Житомир.інфо

3 жовтня Корольовський районний суд міста Житомира продовжив до 1 грудня цілодобовий домашній арешт блогеру Василю Муравицькому, підозрюваному в державній зраді. Про це повідомляється на сайті суду.

“Ухвалою суду від 3 жовтня продовжено обвинуваченому запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту із забороною цілодобово залишати місце свого проживання та виконувати покладені судом обов’язки. <...> Строк дії обов'язків до 1 грудня 2019 року включно”, – йдеться в повідомленні суду.

Крім того, суд задовольнив клопотання прокурора щодо виклику спеціалістів та експертів, які робили експертизи та висновки в кримінальному провадженні, у зв’язку з чим було оголошено перерву. 

Наступне судове засідання відбудеться 18 жовтня о 10-й годині.

Суд нагадав, що Муравицького обвинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 110 ("Фінансування дій, вчинених із метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади"), частини 1 статті 111 ("Державна зрада"), частини 2 статті 161 ("Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками"), частини 1 статті 258-3 ("Створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво такою групою чи організацією або участь у ній, а так само організаційне чи інше сприяння створенню або діяльності терористичної групи чи терористичної організації") Кримінального кодексу України.

Як повідомляв ІМІ, Василя Муравицького, якого підозрюють у державній зраді, заарештували в серпні 2017 року. Журналіст із 2014 року активно публікував антиукраїнські матеріали та коментував події в Україні для проросійських ЗМІ. Блогер обвинувачується у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (“Державна зрада”), ч. 2 ст. 110 (“Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України”), ч. 2 ст. 161 (“Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності”) та ч. 1 ст. 258-3 (“Участь у діяльності терористичної організації”) Кримінального кодексу України. 

На судовому засіданні 27 червня 2018 року Корольовський районний суд замінив Муравицькому запобіжний захід на домашній арешт.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!