ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Суд відмовив Бойку в позові проти НСТУ

20.03.2019, 14:01
Фото - bukovyna.tv

19 березня Шевченківський районний суд міста Києва відмовив у задоволенні позову кандидата на пост Президента України Юрія Бойка до Національної суспільної телерадіокомпанії України. Про це повідомляється на сайті "UA:Суспільне мовлення".

Суд встановив, що позивач не надав жодних доказів протиправності дій суспільного мовника. Крім того, суд наголосив, що ПАТ “НСТУ” не порушувало вимог чинного законодавства про вибори, так само як не порушувало й жодних прав Юрія Бойка як суб’єкта виборчого процесу.

Раніше до суспільного мовника зверталась “Опозиційна платформа - За життя” з проханням про розміщення політичної реклами кандидата на пост президента України Юрія Бойка.

Національна суспільна телерадіокомпанія України звернула увагу на низку порушень законодавства в наданій рекламі й просила усунути такі порушення для подальшої можливості розміщення в ефірі. Проте натомість на сайті “Опозиційної платформи - За життя” з’явилася заява про нібито “цензуру” з боку ПАТ “НСТУ”.

Суспільне повідомило партію, що в разі усунення всіх порушень законодавства реклама кандидата на пост президента України Юрія Бойка буде розміщена в ефірі на загальних засадах як політична. Тим часом кандидат на пост президента Юрій Бойко звернувся до суду з проханням визнати нерозміщення його ролика в ефірі каналів Суспільного протиправним.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!