ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Суд відхилив апеляцію щодо відновлення Скрипіна і Грішина в ГО "Громадське ТБ"

04.10.2017, 11:21

Апеляційний суд міста Києва відхилив звернення колишніх співробітників Романа Скрипіна та Сергія Грішина у справі про відновлення членства в громадській організації “Громадське Телебачення”. Відповідне рішення було ухвалено 3 жовтня, повідомляє Громадське.ua.

“Після розгляду апеляційної скарги рішення набуває чинності, тобто рішення першої інстанції залишено у силі. Водночас вони ще можуть подати касаційну скаргу”, - зазначила юристка Громадського Катерина Безнощенко.

За її словами, 3 жовтня на суді Скрипіна та Грішина не було, був їх представник, який не надав змістовних аргументів щодо скасування рішення суду першої інстанції.

“Що сьогодні важливо: не тільки перемога як така, а що в судовому порядку остаточно встановлено, що він заподіяв шкоду організації”, - сказала виконавча директорка ГО “Громадське Телебачення” Катерина Горчинська.

Як повідомляв ІМІ, 24 травня 2017 року Печерський районній суд міста Києва відмовився відновити членство Романа Скрипіна та Сергія Грішина в громадській організації “Громадське телебачення”.

15 лютого 2016 року громадська організація “Громадське телебачення” виключила зі своїх членів Романа Скрипіна та Сергія Грішина за поданням програмної ради ГО через, як заявляли ініціатори, недотримання положень статуту організації, вчинення дій, які суперечать статутній меті організації та/або завдають шкоду її репутації, та невідповідність вимогам щодо членства в організації.

Роман Скрипін із Сергієм Грішиним подали позов до Печерського районного суду з вимогою визнати недійсним рішення щодо виключення їх з членів ГО “Громадське телебачення”.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!