ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Суд у справі про втручання Трампа у вибори в Джорджії транслюватимуть по ТБ

01.09.2023, 11:34

Суддя Верховного суду округу Фалтон Скотт Макафі заявив, що провадження в справі про втручання колишнього президента Дональда Трампа й 18 співучасників у вибори в Джорджії транслюватиметься в інтернеті й по телебаченню.

 Про це повідомляє ABCNews.

"Ми транслюємо всі важливі провадження на YouTube-каналі, наданому округом Фалтон, і плануємо вчинити так і з цією справою", – зазначив Макафі.

Раніше суддя затвердив два накази, які дозволяють фото- і відеознімання процесу. Термін чинності цих наказів спливає 8 вересня, але Макафі стверджує, що планує кілька разів продовжувати дозвіл на пів року, поки не закінчиться суд.

"Ми ще маємо це все налагодити, і здається, в нас буде багато тренувальних спроб", – відгукнувся Макафі про організацію трансляцій.

В окремому наказі, оприлюдненому в четвер, Макафі також дозволив використання телефонів і ноутбуків у залі суду під час засідання.

"Цим наказом дозволено всім сторонам і глядачам послуговуватися пристроями з функцією запису … для інших цілей протягом розгляду справи", – йдеться в документі.

Макафі уточнив, що відвідувачі суду можуть використовувати телефон чи ноутбук для спілкування в залі. Втім, саме запис провадження обмежуватиметься телерепортажем і онлайн-трансляцією.

Раніше цього місяця Трампа і ще 18 осіб було звинувачено в рекеті за спроби втрутитися в результати президентських виборів 2020 року в штаті Джорджія.

Колишній президент заявляє, що його дії не порушували закону і що розслідовання проти нього політично вмотивоване.

Валентина Троян, Марія Ігнатьєва

Liked the article?
Help us be even more cool!