Розгляд справи у вбивстві журналіста Олеся Бузини перенесено на невизначений термін після того, як адвокат підозрюваних у вбивстві Андрія Медведька та Дениса Поліщука Андрій Федур подав клопотання про відвід судді Новака від розгляду справи, повідомляє Укрінформ.
Сьогодні Печерський районний суд Києва повинен був розглянути клопотання прокурора про взяття додаткової біологічної експертизи у підозрюваних Медведька і Поліщука, але адвокат підозрюваних Федур надав судді звернення, яке йому надійшло від представника потерпілої – матері вбитого О.Бузини, в якому йдеться про те, що вона висловлює бажання бути присутньою на судових засіданнях у справі вбивства її сина.
Суддя не взяв до уваги звернення і продовжив судове засідання. Тому Федур подав клопотання про відвід Новака від справи.
Суд перенесено на невизначений термін для призначення іншого судді для розгляду справи.
Як повідомляв ІМІ, 3 лютого 2016 року Печерський райсуд Києва замінив запобіжний захід для підозрюваного Дениса Поліщука з цілодобового домашнього арешту на частковий.
Також наприкінці січня суд замінив цілодобовий домашній арешт на частковий і для колишнього бійця батальйонів МВС “Київ-2” і “Гарпун” Андрія Медведька, якого теж підозрюють у вбивстві Бузини.
25 березня 2016 року Печерський районний суд Києва відхилив клопотання прокурорів про домашній арешт і продовження розслідування щодо підозрюваного у вбивстві журналіста Олеся Бузини Дениса Поліщука.
13 квітня адвокат підозрюваних у справі про вбивство журналіста Олеся Бузини подав клопотання щодо відводу судді через його упередженість.
Олеся Бузину застрелили 16 квітня 2015 року в Києві біля будинку, де він жив. У виконанні вбивства підозрюють Дениса Поліщука та Андрія Медведька. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявляв, що слідство має прямі докази участі двох підозрюваних у цьому злочині.
Адвокати Медведька та Поліщука заявляли про фальсифікацію ДНК-експертизи в цій справі і про алібі підозрюваних.