ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Суд розгляне клопотання ГПУ про доступ до телефону Бердинських у травні

22.02.2019, 13:23
Фото - twitter.com/Moskvychova

6 травня у Печерському районному суді міста Києва має відбутися розгляд клопотання Генеральної прокуратури України про доступ до телефонних даних журналістки “Новое время” Христини Бердинських. Про це журналістка повідомила “Детектору медіа”.

“По мені наступне засідання суддя Карабань, той самий, який прийняв рішення по Івану Верстюку, призначив на 6 травня. Це ще якщо він його ще проведе, а не перенесе. Єдине засідання відбулося 12 листопада. Тобто, за шість місяців у мене було одне засідання”, – повідомила вона.

Як повідомляв ІМІ, 27 серпня 2018 року Печерський районний суд Києва дозволив Генеральній прокуратурі доступ до дзвінків та смс-повідомлень журналістки та головного редактора програми розслідувань “Схеми” Наталії Седлецької у справі про можливе розголошення державної таємниці і даних досудового розслідування директором Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артемом Ситником.

5 вересня 2018 року журналістка “Нового времени” Христина Бердинських повідомила, що суд надав Генеральній прокуратурі України доступ до інформації і з її телефону.

26 вересня Апеляційний суд Києва скерував на повторний розгляд у суд першої інстанції клопотання Генеральної прокуратури про доступ до даних із телефону журналістки видання “Новое время” Христини Бердинських.

12 листопада 2018 року Печерський районний суд Києва оголосив до 20 грудня перерву в розгляді клопотання слідчого Генпрокуратури про доступ до широкого масиву даних з телефону журналістки видання “Новое время” Христини Бердинських.

20 грудня 2018 року Печерський районний суд Києва знов відклав на невизначений термін розгляд клопотання Генеральної прокуратури України. Згодом засідання призначили на 14 лютого 2019 року, але і його було перенесено на невизначений термін.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!