В ЄС створили команду для боротьби з російською пропагандою, яку очолив чеський журналіст Якуб Каленський. Про це повідомляє видання Ceske Noviny з посиланням на речницю МЗС Чехії Міхаелу Лагронову.
Як заявила 4 червня речниця високого представника ЄС із зовнішньої та безпекової політики Майя Коч’янчич, команду з боротьби з російською пропагандою вже створено і повною мірою вона запрацює з осені.
"У зв’язку з нещодавньою появою документального фільму, який викривлює історію вторгнення до Чехословаччини 1968 року, ми вітаємо той факт, що в команду Брюсселя ввійде чех", – сказала Лагронова.
"Я дуже ціную той факт, що МЗС номінувало мене на цю посаду, і я радий, що пройшов відбір зовнішньополітичної служби ЄС. Я переконаний, що це дуже важливе завдання", – сказав Якуб Каленський.
Нагадаємо, раніше зовнішньополітична служба ЄС набирала на роботу експертів для протистояння російській пропаганді.