ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Статки Цукерберга за рік впали на $71 млрд

21.09.2022, 11:24
Фото скриншот з відео Марка Цукерберга
Фото скриншот з відео Марка Цукерберга

Статки засновника компанії Meta (колишня Facebook) Марка Цукерберга скоротилися вдвічі за цей рік – на $71 млрд. Навіть на тлі загального падіння ця цифра видається дуже великою. Про це повідомляє Ain.ua з посиланням на Bloomberg.

За даними американського видання, це найстрімкіше падіння серед найбагатших підприємців світу.

Його статок становить $55,9 млрд і дозволяє посідати 20-те місце серед світових мільярдерів. Зараз це найнижче місце для Цукерберга з 2014 року.

Менш ніж два роки тому 38-річний Цукерберг володів статками в $106 млрд, поступаючись лише Джеффу Безосу і Біллу Гейтсу. Коли у вересні 2021 року вартість акцій його компанії досягла $382, статки зросли до піка в $142 млрд.

Наступного місяця Цукерберг презентував Meta і змінив назву компанії на Facebook Inc. І з цього моменту вона значною мірою пішла вниз, намагаючись знайти свою опору в технологічному всесвіті.

Як пише видання, останні звіти про прибутки Meta були не найкращими. У лютому, коли компанія не виявила зростання щомісячної кількості користувачів Facebook, стався історичний обвал вартості акцій. Це скоротило статки Цукерберга на $31 млрд, що стало одним з найбільших одноденних падінь в історії. Інші проблеми – безкомпромісна і невдала ставка компанії на Instagram Reels (продукт, який мав стати аналогом TikTok).

Лора Мартін, старша інтернет-аналітикиня Needham & Co., вважає, що проєкт продовжить втрачати значні суми грошей найближчими роками.

Тим часом Meta “має повернути цих користувачів з TikTok”, сказала Мартін. Цьому також перешкоджають “надмірний регулятивний контроль і втручання”, сказала вона. У 2022 році Meta почувається гірше, ніж більшість технологічних гігантів. Цього року компанія Цукерберга впала приблизно на 57%, що набагато більше, ніж падіння на 14% для Apple, 26% для Amazon чи 29% для Alphabet, яка володіє Google. Більше постраждав тільки Netflix, який обвалився приблизно на 60%.

Проблемою Цукерберга стала спроба створити віртуальну реальність. Meta могла б обійти цю проблему, відокремивши деякі інші свої продукти, такі як WhatsApp або Instagram. Майже всі статки Цукерберга зосереджені в акціях Meta. Згідно з останньою заявою компанії, він володіє понад 350 мільйонами акцій.

Цукерберг зараз намагається провести своєрідний ребрендинг. Нещодавно він завантажив відео, на якому займається змішаними бойовими мистецтвами. Він також неодноразово називав себе “дизайнером продуктів” у тригодинній розмові в подкасті Джо Рогана, пише видання.

Liked the article?
Help us be even more cool!