ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Стала відома причина глобального збою в роботі світових сайтів

09.06.2021, 15:42

Провайдер хмарних обчислень Fastly назвав причину глобального збою в роботі світових сайтів. Про це повідомляють "Букви" з посиланням на Reuters.

Відімкнення у вівторок спричинило питання про те, наскільки інтернет залежить від кількох інфраструктурних компаній. Збій Fastly вибив з ладу сайти з високою відвідуваністю, включно з такими новинними агентствами, як The Guardian і New York Times, а також сайтами британського уряду, Reddit і Amazon.com.

У середу компанія заявила, що інцидент був спричинений помилкою в її програмному забезпеченні, яка виникла, коли один з її клієнтів змінив свої налаштування.

"Цей збій був серйозним і глобальним, і ми щиро шкодуємо про те, що він вплинув на наших клієнтів і всіх, хто на них покладається", – зазначили в Fastly.

Компанія помітила збій, що стався о 9:47 за Гринвічем, протягом хвилини, і інженери з’ясували причину о 10:27. Щойно вони відімкнули налаштування, що спричинили проблему, велика частина мережі компанії швидко відновилася.

Старший керівник відділу проєктування та інфраструктури Нік Роквелл додав, що компанія вивчить, чому не вдалося виявити програмну помилку під час власного процесу тестування.

Liked the article?
Help us be even more cool!