ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Справу пораненого телеоператора Волка перекваліфікували на "умисне ушкодження"

28.09.2017, 11:41
В'ячеслав Волк, фото - "Перший Криворізький"

Криворізька поліція перекваліфікувала справу пораненого під час військових навчань телеоператора В’ячеслава Волка з “необережного тілесного ушкодження” на умисне – стаття 121 Кримінального кодексу України. Про це Радіо Свобода 28 вересня повідомили в Криворізькому міському управлінні поліції.

За даними з поліції, підозрюваному вручили нове повідомлення про підозру.

Раніше адвокат В’ячеслава Волка Максим Гореліков повідомив, що звернувся до слідчих криворізької поліції з клопотанням про перекваліфікацію справи.

За словами адвоката, він просив правоохоронців перекваліфікувати кримінальне провадження зі статті 128 (“Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження”) Кримінального кодексу України на 121 (“Умисне тяжке тілесне ушкодження”).

“Аналізуючи матеріали кримінальної справи, ми дійшли висновку, що в діях інструктора був певний умисел, спрямований тілесні ушкодження. На нашу думку, слідство має кваліфікувати злочин за 121 статтею. Є певні підстави так вважати, але я не можу їх коментувати, адже є таємниця слідства”, – сказав Максим Гореліков.

За його інформацією, наразі слідство завершується і, ймовірно, наступного тижня справа може бути спрямована до суду.

Як повідомляв ІМІ, 22 вересня Центрально-міський суд Кривого Рогу зобов’язав військову прокуратуру надати адвокату пораненого під час військових навчань оператора “Першого Криворізького” В’ячеслава Волка Максиму Горелікову постанову, згідно з якою оператора не визнають потерпілим в одному з кримінальних проваджень.

4 вересня адвокат В’ячеслава Волка Максим Гореліков повідомив, що військова прокуратура Криворізького гарнізону Південного регіону України не визнає оператора потерпілим в одному з кримінальних проваджень, відкритих за статтею 420 (недбале ставлення до військової служби). За цим провадженням військова прокуратура має розслідувати дії військових осіб, які організовували навчання. Захист мав оскаржити цей крок прокуратури.

За фактом поранення оператора також відкриті кримінальні провадження за статтями 128 (“Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження”) та 263 Кримінального кодексу України (“Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами”). За цими справами В’ячеслава визнано потерпілим. Розслідуванням цих справ займається поліція Кривого Рогу.

6 липня у Кривому Розі оператор міського інтернет-ресурсу “Перший Криворізький” В’ячеслав Волк отримав вогнепальне поранення у шию під час військових навчань.

Поліція затримала підозрюваного у пораненні оператора інтернет-ресурсу “Перший Криворізький” В’ячеслава Волка. 7 липня Центрально-міський районний суд Кривого Рогу ухвалив рішення про утримання під вартою терміном 60 діб до 3 вересня підозрюваного в пораненні оператора “Першого Криворізького” В’ячеслава Волка. Також суд визначив йому заставу у розмірі 400 тис. грн.

Liked the article?
Help us be even more cool!