ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Співробітники Facebook написали лист Цукербергу щодо політичної реклами - NYT

29.10.2019, 12:29
Фото - ukrinform
Фото - ukrinform

Сотні співробітників Facebook відправили голові компанії Марку Цукербергу лист, засуджуючи рішення Facebook дозволити політикам розміщувати будь-які заяви - навіть неправдиві. Відповідний лист опублікував The New York Times, повідомляє Українська правда.

“Facebook це місце, де ми можемо обговорювати і ділитися різними думками і висловлювати свої погляди - ось що робить наш додаток і технології значущими для людей у ​​всьому світі”, - йдеться у листі.

“Ми звертаємося до вас, керівників цієї компанії, тому що ми стурбовані можливим скасуванням великих успіхів, які досягнуті нашими групами розробників за останні два роки. Ми працюємо тут, тому що нам не байдуже, тому що ми знаємо, що навіть наш найменший вибір впливає на спільноти у вражаючому масштабі”, - написали співробітники Facebook.

“Дезінформація зачіпає всіх нас. Наша поточна політика з перевірки політичних постів, є загрозою того, за що виступає FB. Ми рішуче заперечуємо проти цієї політики в її нинішньому вигляді. Вона не захищає голоси, і дозволяє політикам використовувати нашу платформу, орієнтуючись на людей, які вважають, що контент, що публікується політичними діячами, заслуговує на довіру”, - йдеться в листі.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!