ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Соціологи фіксують різке падіння довіри громадян України до ЗМІ

16.10.2014, 15:31

Українські соціологи фіксують падіння довіри громадян України до засобів масової інформації приблизно в півтора рази у порівнянні з минулим роком. Про це заявила завідувачка відділом соціології, культури і масової комунікації Інституту соціології НАН України Наталя Костенко на презентації моніторингу теленовин за останній тиждень вересня 2014 року 16 жовтня в Києві.

"Сьогодні зафіксовано моніторингом "Українське суспільство" ("Українське суспільство: моніторинг соціальних змін" - проект Інституту соціології НАН України - ред.) та Інститутом соціології НАН України різке падіння довіри до ЗМІ", - заявила Костенко, повідомляє Інтерфакс-Україна.

При цьому вона зазначила, що ЗМІ є єдиним суспільним інститутом, до якого впала довіра.

За словами Костенко, якщо минулого року 37% довіряли мас-медіа та 29% не довіряли, то в цьому році ситуація зворотна - тільки 25% довіряють ЗМІ, а 47% не довіряють. При цьому в поточному році відзначається сувора регіональна диференціація рівня недовіри: від 27% на заході країни до 68% - на Донбасі.

Також Костенко зазначила, що подібний моніторинг Інститут соціології веде з 1992 року, і "за весь час спостереження вперше зафіксована така ситуація, коли рівень недовіри перевищує рівень довіри до медіа".

Liked the article?
Help us be even more cool!