ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

"Що відбувається": відбулася прем’єра спільного проєкту Медіабази ІМІ та Суспільного

24.05.2024, 10:41
Павло Пущенко
Учасники ефіру суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?”. Фото – Медіабаза.Чернігів

22 травня відбулася прем'єра нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?” – спільного проєкту “Суспільне Чернігів”, регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”. 

Темою першого випуску обрали мобілізацію на Чернігівщині після набуття чинності змін до законодавства 18 травня 2024 року.

Участь у дискусії взяли чотири експерти: 

  • військовослужбовець ОК “Північ” Валентин Буряченко; 
  • адвоктатка Аліна Урожай;
  • громадська активістка та дружина військовослужбовця Ольга Палькова-Свірчевська;
  • керівник Київського центру рекрутингу 3 ОШБр із позивним Русин, який долучився онлайн.

Серед іншого говорили про:

  • зміни в процесі мобілізації після набрання чинності нового законодавства, що про це думають чернігівці;
  • звідки береться агресія до представників ТЦК;
  • чи можлива мобілізація без порушення прав людини;
  • як повернути військовозобов'язаним мотивацію захищати країну. 

“Відверті, чесні, експертні проблеми про насущні проблеми, про те, що відбувається в нашому динамічному суспільстві, у нашій країні, – це саме те, що нам потрібно, – каже гостя Ольга Палькова-Свірчевська. – Бо в нас засилля міфів, страхів, упереджень та ІПСО, які прямо впливають на шанси нашої країни вижити. Пряма розмова із суспільством як з дорослими – це те, що нам потрібно”.

Прем'єра токшоу відбулася на YouTube-каналі “Суспільне Чернігів”. У прямому етері випуск зібрав одночасно максимально 219 глядачів, які активно долучалися та ставили питання до гостей студії в коментарях. Станом на ранок 24 травня його переглянули 5,9 тисячі разів. 

“Радію, що змогли залучити додатковий ресурс для підтримки незалежної журналістики на Чернігівщині. І реакція та запит аудиторії на перший випуск свідчить, що такі продукти необхідні зараз”, – говорить регіональний представник ІМІ в Чернігівській області та координатор Медіабази.Чернігів Павло Пущенко.

Шеф-редакторка північно-східного хабу та “Суспільне Чернігів” Алла Скорик пояснює важливість запуску нового токшоу відсутністю в Чернігівській області прямоефірного мовлення. 

“Проєкт “Що відбувається?” ми запускаємо, щоб заповнити порожню нішу в чернігівському регіональному медіапросторі. У нас немає прямоефірних регіональних дискусій на тригерні теми, які потребують детального аналізу та розбору, причому дуже оперативно”, – каже Алла Скорик.

Суспільно-політичне токшоу виходитиме двічі на місяць на YouTube-каналі “Суспільне.Чернігів”. До кінця 2024 року загалом заплановано 14 епізодів.

Liked the article?
Help us be even more cool!