ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

"Що відбувається": Медіабаза ІМІ та Суспільне.Чернігів запускають нове токшоу

20.05.2024, 12:56
Павло Пущенко
Фото – Суспільне.Чернігів

У травні на Чернігівщині стартує нове суспільно-політичне токшоу “Що відбувається”. Проєкт реалізує Суспільне.Чернігів у партнерстві регіональним хабом Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Двічі на місяць впродовж 30–40 хвилин журналісти Суспільне.Чернігів разом з незалежними експертами обговорюватимуть гострі соціальні проблеми, що впливають на якість життя в регіоні, зокрема й ті, що постали перед Чернігівщиною внаслідок російської агресії проти України. Токшоу транслюватиметься онлайн на офіційному каналі Суспільне.Чернігів у YouTube.

За словами регіонального представника ІМІ в Чернігівській області та координатора Медіабази.Чернігів Павла Пущенка, цей проєкт серед іншого спрямований на розвиток незалежної журналістики та формування в регіоні експертного середовища:

“Сьогодні як ніколи важлива сильна позиція незалежних медіа, адже в інформаційному просторі дуже багато фейків та маніпуляцій. Наша організація “Інститут масової інформації” підтримує якісні інформаційні проєкти, сподіваюсь, і цей допоможе чернігівцям розібратися, що відбувається в регіоні”.

На думку шеф-редакторки північно-східного хабу та Суспільне.Чернігів Алли Скорик, проєкт допоможе заповнити порожню нішу в чернігівському медіапросторі. Адже наразі в регіоні бракує прямоефірних дискусій на соціально-важливі теми, які потребують детального та оперативного аналізу.

“Будемо говорити про гроші, політику, соціальну сферу, мобілізацію, корупцію. Наша аудиторія – частина дискусії, активна її частина. Адже своїми коментарями та запитаннями до стріму в YouTube вона доповнюватиме її. Наша мета – вчасно і повно надавати людям інформацію і пояснення подій, які потребують тлумачення”, – говорить Алла Скорик. 

Перший випуск токшоу “Що відбувається” запланували на другу половину травня. Проєкт триватиме до кінця 2024 року. Заплановано 14 випусків шоу.

Liked the article?
Help us be even more cool!