Шестеро людей дістали поранення внаслідок російської атаки на кінотеатр у Конотопі (Сумська область) 24 червня. Про це повідомляє ГУ Державної служби з надзвичайних ситуацій у Сумській області на Facebook-сторінці.

“Внаслідок влучання сталося загоряння в кінотеатрі. Попередньо, травми отримало 6 громадян”, – зазначають у відомстві.

Через ризик для життя особового складу рятувальникам довелося на деякий час переривати гасіння пожежі.

Наразі рятувальники ліквідували всі осередки горіння в будівлі кінотеатру. 

Як повідомляв ІМІ, у Києві внаслідок російської атаки зазнала руйнувань інфраструктура Національної кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка.