ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Сенцов у колонії займається стройовою підготовкою і творчістю

10.05.2019, 12:00

Український режисер Олег Сенцов під час останньої зустрічі зі своїми адвокатами в колонії не скаржився на самопочуття та умови ув'язнення. Про це DW розповіла адвокатка Сенцова Ольга Дінзе, яка відвідувала його в колонії в Лабитнангі на початку березня.

“Половину дня всі в'язні займаються стройовою підготовкою – це вимога режиму. Олег марширує трохи менше за інших: йому дозволяють більше часу витрачати на прогулянки та заняття спортом через реабілітацію після голодування”, – зазначила вона.

Вона розповіла, що після реабілітації Олег повернувся до творчості, працює над сценаріями. “На жаль, адміністрація колонії не дозволяє йому користуватися медіапрогравачем, тому він не в змозі дивитися ті роботи, які йому надсилають колеги", – зазначила Ольга Дінзе.

Наступний візит адвокатів до ув'язненого українського режисера, за словами Дінзе, запланований на кінець травня.

Як повідомляв ІМІ, 25 серпня 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд засудив Олега Сенцова до 20 років, звинувативши в тероризмі.

Олег Сенцов перебуває у виправній колонії №8 “Білий ведмідь” міста Лабитнангі Ямало-Ненецького автономного округу РФ.

У травні 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити всіх політичних в’язнів Кремля. Він відмовлявся від вживання їжі 145 днів і заявив про припинення голодування з 6 жовтня 2018 року через загрозу примусового годування.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!