ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Секретар Коломийської міськради порівняв депутатку з відьмою

Фото – скриншот з відео "Гендер в деталях"
Фото – скриншот з відео "Гендер в деталях"

Секретар Коломийської міської ради Андрій Куничак образив депутатку Галину Белю, повідомляє “Гендер в деталях”.

Інцидент стався на сесії міськради, коли планували розглянути питання про дострокове припинення повноважень секретаря. 

Під час виступу з трибуни Куничак звернувся до депутатки зі словами: “Будь ласка, не дивіться на мене так!” На її запитання: “Як?” – він відповів: “Як відьма!” 

Після почутого зал почав аплодувати. Згодом, пише видання, у фейсбуці почали поширювати відео, які принижують Галину Белю та висміюють цю ситуацію з погрозами “спалити відьму”.

Своєю чергою Галина Беля зареєструвала 14 листопада петицію про дострокове припинення повноважень секретаря Коломийської міської ради Андрія Куничака.

У петиції вона зазначила, що поведінка Куничака “підриває довіру до депутатського корпусу та посадових осіб Коломийської міської ради, сприяє толеруванню сексизму, заохочує залякування та дискримінацію жінок, що деструктивно впливає на роботу депутатського корпусу та діяльність виконавчих органів міської ради”. Вона вказала, що Куничак на черговому засіданні Коломийської міськради “привселюдно та цинічно принизив честь та гідність своєї колеги-депутатки”.

У такий спосіб, вважає Беля, Куничак порушує Присягу посадової особи місцевого самоврядування (стаття 11 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”) та Кодекс етики депутата Коломийської міської ради.

Вона вимагає скликати сесію Коломийської міської ради для розгляду цієї електронної петиції та просить достроково припинити повноваження Куничака.

Як повідомляв ІМІ, у серпні 2023 року міністр оборони Пакистану Хаваджа Асіф під час виступу в парламенті назвав лідерок опозиційної партії Pakistan Tehreek-e-Insaaf “сміттям та недоїдками”. За такі висловлювання його розкритикували як колеги-парламентарі, так і медіа.

Liked the article?
Help us be even more cool!