ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

СБУ викрила мережу інтернет-агітаторів, яка через соцмережі поширювала деструктивні матеріали

27.03.2019, 15:20
Фото - Прямий

Служба безпеки України повідомляє про викриття та припинення впродовж січня-березня 2019 року діяльності глибоко законспірованої агентурної мережі інтернет-агітаторів, яка через соцмережі поширювала деструктивні матеріали.

Про це повідомляється на сайті СБУ.

Згідно з повідомленням, до мережі входили жителі Київської, Одеської, Миколаївської, Запорізької, Дніпропетровської, Сумської та Чернігівської  областей. 

“Учасники мереж за вказівкою своїх російських кураторів через соціальні мережі Facebook, "ВКонтакте" та Twitter поширювали в регіональних і загальнодержавних сегментах мережі Інтернет деструктивні матеріали, спрямовані на штучне загострення суспільно-політичної ситуації напередодні та під час проведення президентських виборів у країні”, - зазначає спецслужба.

Як зазначає СБУ, за перший квартал 2019 року задокументовано 17 фактів втручання російських спецслужб у виборчі процеси в країні через проплачене поширення фейкової інформації. Зокрема, 26 березня в Запоріжжі СБУ викрила чергового антиукраїнського інтернет-агітатора, який діяв на користь країни-агресора. Правоохоронці встановили, що для протиправної діяльності куратори з РФ використовували понад 50 груп у соцмережах з аудиторією понад півтора мільйона користувачів.

Наразі продовжується проведення контррозвідувальних заходів та вирішується питання щодо притягнення причетних осіб до кримінальної відповідальності.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!