ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

СБУ: Щодо 59 російських артистів, які незаконно відвідували Крим, ведеться розслідування

17.03.2021, 10:51
Фото – Радіо Свобода
Фото – Радіо Свобода

Стосовно 59 російських артистів, які відвідували окупований Крим, ведеться розслідування в межах кримінального провадження. Про це проєкту Радіо Свобода “Крим.Реалії” повідомили в Службі безпеки України.

У відповідь на інформаційний запит у відомстві уточнили, що ведеться розслідування за статтею Кримінального кодексу про “порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї”. Санкція статті передбачає до п'яти років позбавлення волі.

Зокрема, йдеться про артистів зі списку, складеного Ізраїльською асоціацією акторів “Маген”. Її представники раніше заявили, що через адвокатів звернулися до СБУ з проханням розпочати кримінальне провадження щодо російських знаменитостей, які відвідували Крим з гастролями.

“Маген” хоче заборонити гастролі в Ізраїлі російським зіркам, які незаконно відвідували Крим, а саме в'їжджали на окупований півострів з Росії, не пройшовши українського прикордонного і митного контролю. У стоп-аркуші – 59 знаменитостей.

Крайова рада українців Криму (КРУК) також вимагає від правоохоронних органів України розслідувати факти незаконного відвідування окупованого Криму російськими діячами культури.

Liked the article?
Help us be even more cool!