ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

СБУ розгляне звернення Турчинова про санкції для ЗМІ, які транслювали "парад" у "ДНР"

11.05.2018, 10:49
Фото - Прямий

Служба безпеки України розгляне звернення Секретаря Ради національної безпеки та оборони України Олександра Турчинова щодо прямої трансляції деякими українськими ЗМІ так званого “військового параду” з тимчасово окупованого Донецька та внесе відповідні пропозиції за результатами перевірки. Про це повідомляється на сайті СБУ.

Голова СБУ Василь Грицак наголошує на неприпустимості пропагування у будь-який спосіб терористичних організацій, навіть під так званим благовидним приводом.

“Ми будемо і надалі протидіяти російській інформаційній агресії та нещадно викорінювати все, що із нею пов’язане”, ‒ наголосив він.

Як повідомляв ІМІ, 9 травня секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов звернувся до СБУ щодо розслідування та запровадження санкцій стосовно українських електронних ЗМІ, які вели пряму трансляцію “військового параду” з окупованого Донецька під заголовком “Трансляція з ДНР”.

Зокрема, 9 травня інтернет-видання “Кореспондент” транслювало онлайн “Паради перемоги” на окупованих Росією українських територіях.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!