ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

СБУ повідомила про підозру чоловікові, який "очолив" захоплену газету "Приазовский рабочий"

20.10.2022, 17:00
Фото – sudreporter.org
Фото – sudreporter.org

Слідчий СБУ повідомив підозру в колабораціонізмі уродженцю Макіївки Донецької області Олександру Дмитрієвському.

Про це пише "Судовий репортер" з посиланням на текст підозри.

Чоловік у співпраці з окупантами обійняв посаду "главного редактора" газети "Приазовский рабочий". Однойменна газета видавалась у Маріуполі з 1918 року. Після окупації міста росіянами навесні 2022 року діяльність газети вважається припиненою.

Дмитрієвського звинувачують в інформаційній співпраці з державою-агресором та/або окупаційною адміністрацією (ч. 6 ст. 111-1 Кримінального кодексу України). За такі дії передбачено від 10 до 12 років позбавлення волі.

Новини на сайті "Приазовського робочого" оновлювалися до 25 березня. Потім 14 липня видання розмістило заяву Ріната Ахметова про закриття Медіа Групи Україна, до якої входив серед інших ЗМІ й "Приазовский рабочий".

Щодо так званого нового редактора газети Андрієвського, то він ніколи не працював на "Приазовский рабочий". Ще у 2014 році, після окупації Донецька, він перейшов на бік терористів "ДНР" і за аналогічною схемою очолив газету "Донецк вечерний", тоді як справжній колектив видання "Вечірній Донецьк" відмовився від співпраці з окупантами.

Олександр Дмитрієвський на російських сайтах згадується як історик, публіцист, ветеран російського руху Донбасу. Також він вважається експертом "Ізборського клубу Новоросії". Сам народився в місті Макіївка Донецької області. У 2014–2017 роках був заступником головного редактора журналу "Нова земля" (Донецьк). Нині аспірант так званої "кафедри Вітчизняної та регіональної історії ДонНУ", готує до захисту дисертацію на тему "Соціальна політика радянської держави та її реалізація на Донбасі у 1985–1991 рр.". Крім цього, є ведучим авторської програми на Радіо Республіка та авторської колонки в газеті "Донецький час" (обидва ЗМІ працюють в окупованому Донецьку).

Як повідомляв ІМІ, за процесуального керівництва Куп’янської окружної прокуратури Харківської області повідомлено про підозру 35-річній жінці, яка виправдовувала, визнавала правомірною та заперечувала збройну агресію РФ проти України.

Liked the article?
Help us be even more cool!