IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2018 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

28

80

2

27

СБУ обшукує офіс “РІА Новини Україна” та затримала журналіста агентства

Фото – Фейсбук Кирила Вишинського

Служба безпеки України повідомляє, що розкрила діяльність мережі медіаструктур, підконтрольних Російській Федерації. Про це повідомляється на сайті СБУ.

“Співробітники Служби безпеки України спільно з Прокуратурою АР Крим розкрили діяльність мережі медіаструктур, підконтрольних Російській Федерації. Правоохоронці встановили, що вони використовувались країною-агресором у рамках гібридної інформаційної війни проти України”, – йдеться в повідомленні.

Наразі відбуваються слідчі дії.

Деталі операції СБУ обіцяє оприлюднити після їх завершення.

Як уточнила Інтерфаксу-Україна речниця СБУ Олена Гітлянська, спецслужба проводить зранку 15 травня обшуки в розташованому в центрі Києва офісі “РІА Новини Україна”.

Спецслужба затримала журналіста “РІА Новини Україна” Кирила Вишинського. У нього вдома співробітники СБУ провели обшуки, повідомляє “Детектор медіа” з посиланням на СБУ.

“Підтверджую: обшуки дійсно проводяться в офісі “РІА Новини  Україна”, затримано його керівника. Ми маємо обґрунтовану доказову базу, яку ми оприлюднимо по завершенні слідчих дій”, – написала Гітлянська на своїй сторінці у Фейсбук.

“РІА Новини Україна” входить до медіагрупи МІА “Росія сьогодні”.

Ще Новини