Сайт міста Одеси атакували хакери
19 жовтня 2012 року не працював сайт міста Одеси 048.ua через DDoS атаки, повідомляється на сайті видання.
“З 7:50 ранку читачі 048.ua не можуть повноцінно черпати інформацію зі свого сайту. Одна за одною хакерські DDoS атаки «вибивають» сервер, на якому розташовується наш сайт”, - повідомляє редакція порталу.
Редакція не розуміє причин атак. “Причини такої пильної уваги з боку «анонімусів» - малозрозумілі. Як відомо, наш сайт не переслідує ніяких політичних цілей у передвиборчій кампанії та не залежить від місцевих політичних угруповань. Єдине, на чому стояли ми і продовжимо стояти - на бажанні донести всі факти порушення передвиборчого законодавства, обмеження прав виборців і зловживання владою чиновниками”, - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, 16 жовтня 2012 року одеський інформаційно-аналітичний портал “Волнорез” зазнав хакерських атак, які пов’язує з опублікуванням на сайті політичних матеріалів. Журналісти пов'язують таку поведінку з політичними публікаціями, зокрема, критичними у відношенні губернатора Одеської області Едуарда Матвійчука. Друга ймовірна версія - публікація інших критичних матеріалів, зокрема, щодо скандалів в команді Віталія Кличка.Help us be even more cool!