ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Сайт "Страни.ua" недоступний для користувачів "Ланету" (оновлено)

18.02.2020, 14:44
Фото – prismati.cl
Фото – prismati.cl

Сайт “Страна.ua” недоступний для користувачів провайдера “Ланет”, повідомляє “Детектор медіа”.

Двоє журналістів “Детектора медіа”, які мають договір із “Ланетом” у різних районах Києва, перевірили цю інформацію: під час заходу на сайт видання не з'являється жодних повідомлень про помилку чи блокування – просто біла сторінка браузера, і нічого не завантажується.

Працівниця “Страни” Олеся Медведєва на своїй сторінці у фейсбуку 18 лютого написала, що провайдер “Ланет” блокує доступ до їхнього сайту.  

У кол-центрі “Ланету” провели перевірку та повідомили, що жодного блокування провайдером сайту “Страна.ua” немає. Там припустили, що проблеми можуть бути із самим сайтом, і порадили звернутися до технічної підтримки. Олеся Медведєва, своєю чергою, повідомила, що вони перевірили й у них усе працює.

Піарниця “Мережі Ланет” Анна Кот повідомила “Детектору медіа”, що сайт видання доступний з “Мережі Ланет”. “Якщо окремі користувачі відчувають труднощі з доступом, а скоріш за все, зі швидкістю роботи певного ресурсу, то, можливо, проблема в завантаженості каналу підключення, який цей ресурс забезпечив для своїх відвідувачів”, – пояснила вона.

Як нагадує видання, 1 січня 2019 року провайдер “Ланет” припинив ретрансляцію у своїй мережі каналів NewsOne та “Наш” / “Максі TV”. Провайдер пояснив вилучення телеканалів зі своїх мереж закінченням строку дії договорів на право ретрансляції. Канал NewsOne звинуватив провайдера в невиконанні умов договору і 22 грудня 2018 року подав позов про визнання недійсним розірвання угоди. 27 грудня Господарський суд міста Києва відкрив провадження в справі.

27 лютого 2019 року Господарський суд міста Києва частково задовольнив позовні вимоги каналу NewsOne (ТОВ “Новини 24 години”) у справі проти “Ланету” і стягнув із провайдера 1762 грн судового збору.

4 лютого 2020 року біля будинку співвласника групи компаній “Ромсат” і засновника “Ланету” Віктора Мазура стався вибух, який вибив вікна, а уламки зіпсували стіни фасаду. Бізнесмен каже, що це була бойова граната. Він пов’язує вибух із конфліктом з NewsOne.

В інтерв'ю “Детектору медіа”, опублікованому 15 лютого, засновник Віктор Мазур сказав, що каналу NewsOne пропонували залишитися в цифровому форматі, прибравши з аналогу.

Директор NewsOne Юрій Будяк заявив, що провайдер не пропонував телеканалу залишитися в його сітці в цифровому форматі. За його словами, у жовтні 2018 року заступник директора “Ланету” Дмитро Гадзенко повідомив про розірвання договору в односторонньому порядку через проросійську позицію телеканалу.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!