ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Сайт про книги "Читомо" запустив благодійний аукціон на підтримку своєї діяльності

13.11.2020, 13:07
Фото – Читомо
Фото – Читомо

Культурно-видавниче медіа “Читомо”, яке вже 11-й рік поспіль розвиває культуру читання та популяризує мистецтво книговидання в Україні, влаштовує онлайновий аукціон для підтримки своєї діяльності. 

Про це повідомляється на сайті медіа.

Благодійний аукціон триватиме з 12 листопада 2020 по 12 січня 2021 року. 

У цей час на сторінках відомих письменників, видавців, ілюстраторів та інших представників культурної сфери з’являтимуться благодійні лоти: книжки з автографами, архівні афіші, картини, сувеніри, одяг, прикраси та ін. Їх можна буде придбати, перерахувавши кошти на розвиток “Читомо”.

Благодійні лоти можна знайти в соцмережах за тегами #підтримайЧитомо, #благодійнийаукціонЧитомо.

“Зараз ми й самі потребуємо підтримки. Адже утримувати й розвивати культурне незалежне медіа в ці непевні часи – своєрідна mission impossible. Якщо до створення наших спецпроєктів ми намагаємося залучити партнерів, то на поточну діяльність, наповнення постійних рубрик і гонорари для авторів, зарплату для редакції та супровід сайту знайти кошти значно важче”, – пояснила керівниця комунікаційного напряму Наталя Корнієнко.

До акції вже приєдналися: PEN Ukraine, Книжковий арсенал, Book Forum, Оксана Забужко, Андрій Курков, Тарас Прохасько, Наталка Сняданко, Гаська Шиян, Катерина Бабкіна та інші.

За ці роки “Читомо” стало найбільшим українським медіа про книговидання України та світу, підтримало публікаціями тисячі письменників, видавців, ілюстраторів, перекладачів та інших представників книжкової та культурної сфери.

Для координації виставлення лота можна сконтактувати з Наталею Корнієнко: natalya.chytomo@gmail.com; 093 348 60 58 (iMessage, Viber, Telegram, WhatsApp).

Також “Читомо” можна підтримати безпосередньо в один зі способів:

 • Переказом на картку Приватбанку: 4149439015239134 (Корнієнко Н.А.).
 • Переказом на картку Монобанку: 5375414122544967 (Корнієнко Н.А.).
 • Банківським платежем:
  Громадська організація “Культурно-видавничий проект “Читомо”,
  ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”
  р/р 26007052666261,
  МФО 320649,
  ЄДРПОУ 41665276.
  Призначення платежу: безповоротна фінансова допомога.
 • Донейтом через LiqPay.

Культурно-видавничий проєкт “Читомо” заснували 2009 року Оксана Хмельовська та Ірина Батуревич. У редакції на волонтерських та зарплатних умовах працює сім осіб, але співпраця ведеться з понад 300 дописувачами, авторами, перекладачами, дизайнерами, ілюстраторами, фотографами та ін.

Нагадаємо, за результатами дослідження “Читання в контексті медіаспоживання: вплив карантину на читацьку поведінку українців”, “Читомо” посіло дев'яту позицію в рейтингу медіа, на які в соцмережах посилаються читачі книжок.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!