Рух "Жовта стрічка" презентував чат-бот, який допоможе активістам та переселенцям
![Рух "Жовта стрічка" презентував чат-бот, який допоможе активістам та переселенцям Фото - sprotyv.mod.gov.ua](https://imi.org.ua/upload/news/2023/05/02/6450fc480adad-zhs-800x417_700x350.jpg?v=1683029078)
Громадський рух спротиву окупації "Жовта стрічка" оновив чат-бот "Разом" аби допомогти активістам з тимчасово окупованих територій посилити їхню безпеку та анонімність, повідомила пресслужба Центру національнго спротиву.
Одна з найважливіших нових функцій - Центр Підтримки Активіста. У ньому є рекомендації щодо безпеки, кібер-гігієни та правил безпечного розклеювання плакатів.
"Цей центр надає корисну інформацію та поради щодо того, як захистити свої особисті дані та інформацію, яку активісти часто збирають під час своєї діяльності", - наголошують у ЦНС.
Також розробники додали карту відеокамер в окупованих містах. Вона оновлюється в режимі реального часу. Ця функція дозволяє активістам визначати "сліпі зони", щоб безпечно виконати завдання.
"Ще одна важлива нова функція — це автоматичне видалення інформації про користувача протягом короткого проміжку часу", - додали у ЦНС.
Як повідомляв ІМІ, в Україні з'явиться чат-бот "ТурБОТа про ВПО" для переселенців. Він має всю необхідну інформацію для внутрішньо переміщених осіб, зокрема з-поміж корінних народів і національних меншин України.
Help us be even more cool!