IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

11

64

5

22

Розпочав роботу інтернет-проект “Апостроф”, у якому працюють екс-журналісти “Коммерсанта”

11 серпня розпочало роботу нове суспільно-політичне інтернет-видання «Апостроф». Про це на сторінці видання у Facebook повідомив головний редактор проекту Валерій Калниш.

До команди «Апострофа» увійде 20 екс-співробітників газети «Коммерсантъ-Украина» та журналіст УНІАН Юрій Дощатов.

«Ми не будемо робити другий "Коммерсантъ", але ми візьмемо все найкраще з того часу і з того видання, якому багато чим зобов'язані. У цьому переліку – актуальність, ексклюзивність, неупередженість, об'єктивність, наявність різних точок зору», – уточнив Калниш концепцію нового проекту.

За його словами, «Апостроф» не буде суто інформаційним виданням, що продукує новини. Тут публікуватимуться й «серйозні аналітичні матеріали», щодо яких редакція співпрацюватиме з експертами Міжнародного центру перспективних досліджень.

Також, як додав Калниш, особливий акцент журналісти робитимуть «на інтерактивності, блогах і думках».

Нагадаємо, «Апостроф» створюється та фінансується Міжнародним центром перспективних досліджень (МЦПД), який вбачає у виданні майданчик для поширення свого контенту – аналітичних оглядів, інтерв'ю та інформації.

Місія «Апострофа» – поширення ідей євроінтеграції, національного діалогу та об'єднання України серед російськомовної аудиторії. Очікується, що спочатку «Апостроф» буде російськомовним виданням, однак у програмному забезпеченні закладено можливість наповнення трьома мовами – російською, англійською та українською.

У команді «Апострофа» задіяні такі журналісти і редактори з «Коммерсанта», як Олександр Свириденко, Михайло Юдкович, Наталя Непряхіна, Ігор Миколюк, а також фотокореспондент Владислав Содель.

МЦПД виділив на створення інтернет-видання певну частину своїх коштів (бюджет не розголошується), яких має вистачити на три місяці фінансування проекту. Надалі планується підтримка грантодавців.

Нагадаємо, у березні російські власники закрили ділову газету « Коммерсантъ-Украина». Колектив видавничого дому з новим інвестором розпочав підготовку нового проекту – тижневика та інформаційного сайту. Однак проект так і не стартував.

Тоді ж у березні Валерій Калниш став заступником головного редактора радіо «Вести». Він припускав, що зможе поєднувати роботу на радіо та в новому проекті «комерсантівців». Зрештою, він залишив радіостанцію, подавши заяву про своє звільнення 10 липня, щоб приступити до роботи над проектом «Апостроф».

«Телекритика»

Ще Новини