ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Розпочато приймання робіт на конкурс "Честь Професії – 2021"

25.02.2021, 17:18
Фото – Честь Професії
Фото – Честь Професії

Оргкомітет XII конкурсу професійної журналістики “Честь Професії” оголошує про старт приймання матеріалів. Триватиме він до 19 березня 2021 року. На конкурс приймаються журналістські матеріали, які були оприлюднені в медіа з 1 січня до 31 грудня 2020 року.

Матеріали можна подати в шести основних номінацій:

  • “Найкраще інтерв’ю”;
  • “Найкращий репортаж”;
  • “Найкраще новинне висвітлення резонансної події”;
  • “Найкраща аналітика”;
  • “Найкраще розслідування”;
  • “Найкраща публіцистика”.

Участь у конкурсі “Честь Професії” можуть узяти всі, хто професійно займається журналістикою в Україні, – без обмежень за віком, типом ЗМІ (преса, телебачення, радіо, інтернет), жанром та сферою журналістики, регіоном роботи та проживання.

Важливо! Журналіст, редакція або третя особа може подавати по одному матеріалу в кожну з номінацій. Один і той самий матеріал не можна подавати в більш ніж одну номінацію.

Для участі в конкурсі необхідно:

  • обов’язково ознайомитися та перевірити відповідність матеріалу критеріям номінації, в яку ви подаєте свій матеріал; 
  • заповнити форму на сайті конкурсу; 
  • відкрити доступ до матеріалу за посиланням на файлообмінники / сайти не менш ніж на п'ять місяців з моменту подання заявки.

Більше інформації щодо участі в конкурсі можна знайти на офіційному сайті. Стежити за новинами можна на офіційній сторінці у Facebook.

З матеріалами переможців конкурсу за всі 11 років можна ознайомитися тут.

Склад відбіркової комісії та членів журі 2021 року доступний тут.

Організатор конкурсу – Національна асоціація медіа. Партнери конкурсу – Комісія з журналістської етики та сервіс HelpSMI.

Інформаційні партнери конкурсу – “Детектор медіа”, “Довгий пес”, Urban Space Radio, “Рубрика”, Інститут масової інформації, “Читомо”, Happy Monday, ММР.

Загальнонаціональний Конкурс професійної журналістики “Честь Професії – 2021” став можливим завдяки фінансовій підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), що була надана через проєкт “Медійна програма в Україні”, який виконується міжнародною організацією Internews.

Оргкомітет конкурсу: Наталя Терес, керівниця проєктів Національної асоціації медіа, (044) 254 55 56, project@nam.com.ua.

Liked the article?
Help us be even more cool!