ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Розпочалася реєстрація на ІV Львівський медіафорум

10.03.2016, 13:37

9 березня розпочалася реєстрація на ІV Львівський медіафорум, який відбудеться 26-28 травня на тему “Пояснюючи світ через медіа”. На подію запрошуються журналісти, блогери, видавці, медіаменеджери, аналітики і студенти.

Як повідомляють організатори заходу, медіафорум об’єднає понад 700 журналістів, експертів, аналітиків, медіаменеджерів, блогерів, видавців і студентів з різних країн світу. Протягом трьох днів у Львові провідні фахівці медіаіндустрії з України, Польщі, США, Великої Британії, Німеччини, Росії, Швеції, Латвії та інших країн визначатимуть головні тенденції розвитку медіа в Україні та світі, розповідатимуть про роботу у глобальних конфліктах, а також шукатимуть відповідей, чи зможе ринок забезпечити фінансову незалежність медіа.

На учасників чекають ще більше спеціалізованих майстер-класів з розслідувальної, економічної та культурної журналістики, сторітелінгу, репортажу, цифрової журналістики, фотографії, а також тренінг з розвитку локальних медіа.

Серед спікерів цьогорічного медіафоруму британський журналіст і письменник Бен Джуда, американський дослідник медіа Крейг ЛаМей, російський медіаменеджер і колумніст Міхаіл Зигарь, кореспондентка CBS News Елейн Кобб, російський медіаексперт Леонід Бершидський, володар Премії «World Press Photo-2013» Пол Гансен, лауреат Пулітцерівської премії Денніс Чемберлін, головна редакторка Hromadske International Наталя Гуменюк, розслідувальниця Наталя Седлецька, редактор видання «Новое Время» Віталій Сич, медіаекспертка Тамара Бабакова, головний редактор Platfor.ma Юрій Марченко, ведуча Громадського Радіо Ірина Славінська та інші. Більше про спікерів цьогорічного медіафоруму дізнавайтеся на офіційному сайті.   

На IV Lviv Media Forum також відбудеться традиційне вручення Премії імені Олександра Кривенка “За поступ у журналістиці” і традиційна Лекція Свободи.

Медіафорум відбудеться за підтримки Представництва ЄС в Україні, проекту “Mymedia”, посольств і міжнародних фондів, цьогорічним генеральним партнером стане інвестиційна компанія Dragon Capital.

Події у межах IV Lviv Media Forum відбуватимуться на стадіоні «Арена Львів» та у середмісті.

Організатори: ГО “Львівський медіафорум”, Школа журналістики УКУ. За сприяння Львівської міської ради.

Інститут масової інформації — медіапартнер заходу.

Liked the article?
Help us be even more cool!