ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Роскомнагляд заблокував "Львівський портал" за новини про АТО і пропутінського байкера

11.05.2016, 09:54

Сайт новин “Львівський портал” понад півдоби був заблокований після скарг Федеральної служби з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій Російської Федерації (Роскомнагляд). Про це ZAXID.net розповіла  співвласник “Львівського порталу” Тетяна Овчаренко.

За її словами, спершу сайт отримав листа від Роскомнагляду з вимогою зняти з сайту публікації про АТО та про те, що полк “Азов” запрошує до своїх лав добровольців. Але цього листа редакція проігнорувала.

“Три дні тому (6 травня - ред.) ми отримали лист від них, де вони посилаються на “требования Генеральной прокуратуры Российской Федерации” прибрати з сайту публікації про АТО, добровольців та бійців Азову… Звісно, цей лист ми проігнорували і послали Роскомнадзор з його претензіями глибоко…”, - написала Овчаренко на своїй сторінці у Facebook.

Однак, додала вона, після новини від 9 травня про львів’янина, “який є членом “Нічних вовків” і куралесить з пропутінськими байкерами по Європі, сайт таки заблокували”.

Сайт перестав працювати увечері 9 травня. Розблокувати ресурс вдалося лише після тривалих перемовин із хостером. Сайт видання розташований на сервері у Німеччині.

“Лише після довгих переписувань з хостером і аргументів, що “Львівський портал” є засобом масової інформації на території України, жодним чином не порушив законодавство України і не отримував попередження про правопорушення від правоохоронних органів України - спільними зусиллями сайт запустили”, - додала Тетяна Овчаренко.

Також вона повідомила, що редакція не видалятиме тексти, на які скаржився Роскомнагляд.

“Звісно, видаляти новини та статті з сайту, які не подобаються Роскомнадзору, ми не будемо. Але не виключено, що офіційні скарги від РФ блокувати “Львівський портал” будуть і надалі”, - додала журналістка.

Зараз сайт працює в нормальному режимі. За словами Тетяни Овчаренко, міняти хостера в редакції поки що не збираються. Вона також відмовилась назвати його назву, посилаючись на те, що це може негативно вплинути на подальшу співпрацю.

“Те, що точно ми будемо робити, то це резервні копії нашого сайту, щоб у випадку повторення подібної ситуації ми могли реанімувати сайт і не втратити інформацію, яка збиралась на ньому упродовж восьми років”, - додала Овчаренко.

Liked the article?
Help us be even more cool!