ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Росіяни продовжують завозити пропагандистську літературу на окуповані території – ЦНС

Фото – колаж Центру національного спротиву
Фото – колаж Центру національного спротиву

Росіяни продовжують завозити російську пропагандистську літературу до бібліотек на тимчасово окуповані території, заміщуючи нею українську літературу.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Зокрема, нові книжки російських авторів завезли до Генічеська.

"До бібліотек завезли, як завжди, псевдоісторичні книги та книги російських класиків, якими росіяни прикривають свою агресію", – зауважили в ЦНС.

Росіяни поставили завдання: до 2024 року максимально зменшити обсяг української мови. І на це вони виділяють кошти. Це свідчить про повноцінну політику, спрямовану на знищення української нації.

Як повідомляв ІМІ, Центр національного спротиву закликав жителів окупованих територій бойкотувати російський контент. У ЦНС нагадали, що окупанти продовжують політику інтеграції захоплених районів до РФ та нищать українську націю.

Росіяни завезли на окуповані території групу психологів, підконтрольних ФСБ, нібито для безоплатної допомоги. Зокрема, на окупованій частині Луганщини росіяни відкрили близько 10 кабінетів з надання психологічної допомоги, які вже обслуговують десятки людей.

"Проте склад психологів, які прибули з рф, погоджено ФСБ. Психологи мають завдання збирати інформацію про нелояльних мешканців під час сеансів. Також гастролери здійснюють агітацію за збройні сили ворога", – зазначають у ЦНС.

Крім того, Синод підконтрольної Кремлю РПЦ вирішив створити "міжєпархіальний центр підготовки спеціалістів луганської єпархії" на Луганщині. Куруватиме його діяльність митрополит Луганський і Алчевський УПЦ МП Пантелеймон (Василь Поворознюк).

Liked the article?
Help us be even more cool!