ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Росіяни поширили неправдиву заяву про свою участь у Каннському кіномаркеті

Кадр з фільму "Брат 3". Фото: скрін "Українська правда. Життя"
Кадр з фільму "Брат 3". Фото: скрін "Українська правда. Життя"

Російські медіа поширили інформацію про те, що в межах кіноринку Каннського фестивалю Marché du Film покажуть фільм "Брат 3". Організатори фестивалю спростували заяву росіян у соціальних мережах, пише "Українська правда. Життя".

Під однією з публікацій фестивалю українські користувачі почали писати обурливі коментарі. У відповідь під одним з коментарів представники події окреслили, що не схвалюють заяв росіян та здивовані анонсом.

"Ми хотіли б пояснити, що ми самі дуже здивовані, оскільки компанія, про яку йдеться, не є ані експонентом, ані акредитованою компанією Marché du Film. Крім того, покази Marché ще не підтверджені та будуть оприлюднені лише наприкінці квітня. Крім того, використання ними нашого бренду та логотипа заборонено", – прокоментували організатори.

 

Анонс про участь від росіян, який поширювали росЗМІ

Marché du Film нагадали, що, поки повномасштабне вторгнення не завершиться на користь України, будь-яка участь представників Росії, пов’язаних з урядом, не допускатиметься. Також прикріпили офіційну заяву фестивалю.

Користувачів попередили, що коментарі стосовно участі росіян будуть видалені протягом 24 годин, щоб не відвертати уваги від основного повідомлення цієї публікації.

Протягом 3 та 4 квітня російськими медіа ширилась інформація про те, нібито фільм "Брат 3", або ж "The Bratt", представлять на кіномаркеті Каннського фестивалю Marché du Film. Першоджерелом зазначали російську продюсерку Юлію Переверзєву та режисера стрічки Валерія Переверзєва. Вони писали, що фільм покажуть на діловій програмі фестивалю.

"Що стосується "Брат 3" – йому влаштовано повторний прокат у Російській Федерації, міжнародну дистрибуцію та гарне фестивальне життя", – обіцяв Переверзєв.

Стрічку "Брат 3" пов’язують з дилогією Олексія Балабанова "Брат" початку 2000-х, яка стала культовою в РФ. Насправді їх об’єднує лише назва. Головну роль у новому фільмі виконує репер Птаха, він відкрито підтримував окупацію Криму у 2014-му, а зараз – повномасштабне вторгнення.

Хоча "третя частина" не мала успіху в Росії, режисер анонсував і створення "Брата 4", який має стати горором.

Marché du Film є частиною найбільшого кінофестивалю в Каннах, який відбувається щороку в травні. У 2024 році дати припадають на період з 14 до 25 травня.

На кіноринку збираються фахівці з усього світу, щоб представити та відкрити для себе майже 4 тисячі фільмів та проєктів на стадії розроблення. Режисери та продюсери фільмів можуть домовлятися про створення, копродукцію, постпродакшн та дистрибуцію стрічок.

Liked the article?
Help us be even more cool!