ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Росіяни хочуть передати до міжнародних бібліотек свою пропагандистську літературу – ЦНС

У межах програм обміну науковою літературою Російська академія наук планує поширити в бібліотеках світу свою пропагандистську літературу, щоб розповісти про ці події на  провладних ресурсах.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

"В цій літературі буде "обґрунтовуватись" історична приналежність тимчасово захоплених регіонів України до РФ. Мета провокації – імітація підтримки військової агресії Москви серед науковців", – зазначили в українському підпіллі.

Як повідомляв ІМІ, росіяни намагаються підкупити жителів окупованих територій, щоб ті прославляли окупантів. Пропагандисти обіцяють гроші за відео тривалістю від хвилини, де жителі окупованих територій мають розповідати на камеру про покращення їхнього життя після того, як Росія почала війну. Низку таких відео росіяни планують поширювати за кордоном через своїх агентів впливу.

Окупаційні адміністрації на захоплених територіях України отримали вказівку з Кремля збільшити кількість місцевих дітей, дотичних до пропагандистських програм. В українському підпіллі зауважили, що росіяни залучають дітей з першого класу, починаючи з конкурсу малюнків на пропагандистську тематику.

Liked the article?
Help us be even more cool!