ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Росія використовує напад ХАМАС на Ізраїль для масштабної провокації проти України – ГУР

Фото – ГУР
Фото – ГУР

Спецслужби Російської Федерації використовують напад ХАМАС на Ізраїль для масштабної провокації проти України. Про це повідомило Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

За даними розвідки, російське ГРУ вже передало терористам ХАМАС захоплену під час бойових дій в Україні трофейну зброю, виготовлену в США та державах ЄС.

“Наступним, за планом росіян, кроком мають стати фейкові звинувачення українських військових у буцімто продажу західної зброї для терористів на регулярній основі”, – повідомляє розвідка. 

ГУР зазначає, що в межах кремлівської дезінформаційної кампанії ці фейки мають лягти в основу низки “викривальних публікацій” і “розслідувань” у західних ЗМІ.

“Для переконливості російські спецслужби мають намір використати відповідні коментарі зрадника з української прикордонної служби старшого лейтенанта Руслана Сирового, який нещодавно втік до Москви”, – йдеться в повідомленні.

Головне управління розвідки зазначає, що “чергова провокація ворога націлена” на дискредитацію Збройних сил України та повне припинення військової допомоги Україні з боку західних партнерів.

Нагадаємо, 8 жовтня Управління стратегічних комунікацій ЗСУ повідомило, що російські пропагандисти використовують трагедію в Ізраїлі для продукування чергових фейків проти України – про нібито використання бойовиками ХАМАС західних зразків зброї, начебто проданих Україною. 

Стратком продемонстрував фейкову інформацію від російського пропагандиста Володимира Соловйова, в якій зазначається, що нібито ізраїльські солдати затримали терористів зі зброєю з України. 

Як зазначив Стратком, що Росія за будь-яку ціну прагне зупинити підтримку з боку західних партнерів і надання Україні зброї.

Liked the article?
Help us be even more cool!