ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Росія і Китай скористалися пандемією для поширення пропаганди – Генсек НАТО

17.07.2020, 16:11
Фото – delfi.lt
Фото – delfi.lt

Росія і Китай використали пандемію коронавірусу для поширення неправдивої інформації, зокрема про країни НАТО. Як повідомляє "Європейська правда", про це заявив Генсек НАТО Єнс Столтенберг в інтерв'ю El Pais.

"Одна з проблем пандемії полягає в тому, що ми бачили, як держави й недержавні суб'єкти намагаються використати цю ситуацію для поширення пропаганди, частково для розділення союзників і частково для підриву довіри до наших демократичних інститутів. Ми бачили, як Китай і Росія вказали, що вірус був створений союзними країнами. Кіберпростір і соціальні мережі також використовувалися для поширення неправдивих звинувачень", – сказав Столтенберг.

Він додав, що НАТО відповіло на пропаганду наданням фактів. "НАТО може багато зробити, але в підсумку найпотужнішою зброєю проти дезінформації є вільна і незалежна преса", – сказав генсек.

За його словами, крім дезінформації, в НАТО також спостерігають збільшення військової присутності в Лівії, хоча і не пов'язують це з Covid-19.

"Звичайно, тоді як світ був дуже зосереджений на цьому, Росія збільшила свою присутність у Лівії, підтримуючи Халіфу Хафтара [генерала, який бореться проти уряду національної єдності], підриваючи зусилля щодо досягнення миру", – сказав Столтенберг.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!