ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Російсько-американський журналіст Сергій Лойко вступив до тероборони Києва

11.03.2022, 10:51
Скриншот відеозвернення
Скриншот відеозвернення

Журналіст та письменник Сергій Лойко приєднався до територіальної оборони Києва. Про це він повідомив у відеозаписі на своїй фейсбук-сторінці, звернувшись до світової спільноти англійською мовою. 

Переклад звернення українською мовою опублікував Генеральний штаб Збройних сил України.

Повний текст:

Привіт! Мене звати Сергій Лойко! Мені 69 років. Я росіянин, але пропрацював майже все своє життя як журналіст-кореспондент для головних американських часописів. Під час моєї журналістської діяльності я був свідком багатьох збройних конфліктів і низки війн, але я ніколи не брав участі на чиїйсь стороні, я ніколи не брав зброї до рук, оскільки це було б непрофесійно. Зараз ви бачите автомат “Калашников” у моїх руках. І я більше вже не журналіст, а вільна людина. Я приїхав сюди, в Україну, на околиці Києва, щоб захищати Україну від моєї батьківщини, від путіна – гітлера сьогодення.

Чи ви знаєте, чому я вирішив стати воїном? Тому що це біблійна боротьба. Це битва Армагеддон між добром та злом. І для мене було дуже легко обрати сторону. Тому що це битва між темрявою і світлом. Вперше в моєму житті, між добром і злом. І я зрештою обрав свою сторону.

І я звертаюсь до вас – людей з бойовим досвідом, з досвідом армійської підготовки чи то в США, чи деінде у світі. Я розумію, що уряди ваших держав не можуть бути залучені до боротьби, оскільки занепокоєні, що це може викликати ядерне протистояння з москвою. Але ви особисто, якщо бажаєте допомогти Україні захистити її незалежність і свободу, звертайтеся до посольств України у ваших країнах. І де б ви не жили, приїжджайте сюди та приєднуйтеся до сил територіальної оборони, як це зробив я.

Ми б’ємося тут не тільки заради України, не тільки за її незалежність, не тільки заради українців та їхніх близьких, ми боремося тут за вас, за цілий світ, адже це початок Третьої світової війни.

Приїдьте та допоможіть нам!

Україна потребує тебе!

Слава Україні!

Сергій Лойко – відомий воєнний кореспондент, працював для Los Angeles Times, “Еха Москви”, “Нової газети”, з 2014 року висвітлював війну на Сході України, побував в оточеному бойовиками Донецькому аеропорту, після цього написав книгу “Аеропорт”.

Liked the article?
Help us be even more cool!