ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Російські "Ведомости" повідомили про закриття львівського метро, якого не існує

17.03.2020, 18:38
Фото – metro.lviv.ua
Фото – metro.lviv.ua

Російське видання "Ведомости" повідомило про закриття в Україні у зв'язку з карантином роботи метрополітену, зокрема у Львові, де його немає.

Відповідну новину видання розмістило на своєму сайті 16 березня під назвою "Україна закриває метрополітени через коронавірус".

"Метро Києва, Харкова та Львова припинять роботу через поширення коронавірусу, заборону на роботу метрополітенів України оголосив Президент Володимир Зеленський. Обмеження набуде чинності 18 березня о 12.00 за місцевим часом. Крім метрополітенів буде закрито залізничне, автобусне та авіасполучення між областями та містами країни. Наземний міський транспорт зможе працювати з обмеженнями: автобуси, тролейбуси і трамваї зможуть перевозити не більш ніж 20 осіб, а маршрутні таксі – не більш ніж 10", – ідеться в новині.

Нагадаємо, у 1980-х роках уперше заговорили про метрополітен у Львові, який мав проходити центральною частиною. Однак проєкт провалився, бо під час зведення вентиляційної шахти біля палацу Потоцьких у фундаменті цієї пам’ятки архітектури з’явилися тріщини. До розмови про необхідність метрополітену в місті Лева поверталися урядовці і у 2005, і 2006, і 2013 роках. Востаннє – 2019 року.

Фото скриншот із сайту Ведомости

 

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!