ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Російські пропагандисти синхронно опублікували вкид про нібито відправлення до Африки українських диверсантів

Фото – pixabay.com
Фото – pixabay.com

Російські пропагандистські інформагентства ТАСС, РІА Новости та Інтерфакс одночасно повідомили з посиланням на неназвані джерела, що Україна та Велика Британія нібито підготували до відправлення в Африку підрозділ для ліквідації орієнтованих на Росію африканських лідерів. На це звернула увагу російська служба ВВС.

У поширеній пропагандистами інформації, де посилаються на “військово-дипломатичне джерело”, йдеться, що нібито служба британської зовнішньої розвідки MІ-6 підготувала до відправлення в Африку “диверсійно-каральний загін зі 100 українських бойовиків з досвідом на Східному фронті”.

“Завданням підготовленого британськими спецслужбами українського підрозділу стане проведення диверсій на об'єктах інфраструктури в країнах Африки, а також ліквідація африканських лідерів, орієнтованих на взаємодію з Росією”, – цитують пропагандисти слова джерела.

Також пропагандисти пишуть, що нібито цей загін вирушить до Африки в другій половині серпня з українського порту Ізмаїл на зафрахтованому цивільному судні.

ВВС звертає увагу, що ці три пропагандистські агенції випустили ідентичну інформацію з точністю до хвилини.

“Синхронізований випуск ідентичної інформації з посиланням на те саме анонімне джерело може свідчити “про заздалегідь сплановане вкидання” з метою максимально широкого поширення”, – зазначає ВВС.

Нагадаємо, у ніч на друге серпня РФ атакувала Ізмаїл Одеської області іранськими дронами-камікадзе “Shahed-136/131”. Суттєвих руйнувань зазнали триповерхова будівля Морвокзалу, елеватор, зернові ангари, резервуари одного з вантажних терміналів, виробничі, складські приміщення та адмінбудівля Українського дунайського пароплавства. 

17 липня Росія скерувала Туреччині, Україні та ООН свої заперечення щодо продовження “зернової угоди” та в односторонньому порядку вийшла з угоди. Після чого РФ почала регулярно атакувати портову інфраструктуру України.

Порт Ізмаїл біля кордону з Румунією слугує одним з основних центрів експорту української сільгосппродукції Чорним морем.

Як зазначає ВВС, “нинішнє повідомлення російських інформагентств може бути вказівкою створення російським військовим керівництвом інформаційного прикриття своїх подальших операцій у цьому районі”.

Liked the article?
Help us be even more cool!