ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

РНБО затвердила положення про реєстр олігархів – Данілов

17.06.2022, 17:00
Фото - Reuters
Фото - Reuters

Рада національної безпеки і оборони в травні провела засідання й проголосувала за положення про реєстр олігархів. 

Про це секретар РНБО Олексій Данілов повідомив в інтерв'ю LIGA.net, яке вийде 18 червня.

За його словами, відповідний указ президента з'явиться найближчим часом. Данілов підкреслив, що реєстр олігархів “буде обов'язково”.

“Інша справа – хто в ньому буде, в який спосіб це буде відбуватись і чи є в нас сьогодні час приділяти цьому питання максимальну увагу. Але ми маємо діяти по закону”, – додав він.

Данілов переконаний, чи допомогла війна провести певну деолігархізацію, можна говорити після завершення російського вторгнення. “Ті люди, яких можна вважати олігархами, по-різному себе поводять. Хтось залишився у країні, а хтось втік. Хтось допомагає максимально армії, хоча не робить селфі, не розповідає про кожну автівку за €20 000, що сам її привіз”, – сказав він.

На уточнювальне запитання, чи йдеться про п'ятого президента Петра Порошенка, Данілов заявив, що це не тільки та людина, про яку ми згадали. “Так само як і коли почали фотографуватися з автоматами – я таких називаю "селфістами”. Дуже дратує, коли з війни починають робити політичний кіч. І таких, на жаль, багато”, – сказав він.

Як повідомляв ІМІ, 5 листопада 2021 року Президент України Володимир Зеленський підписав ухвалений 3 листопада Верховною Радою Закон №1780-ІХ "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним з надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)".

11 травня 2021 року секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що в Україні 13 осіб можна зарахувати до категорії олігархів.

Liked the article?
Help us be even more cool!