ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

РНБО вирішила запровадити в Україні надзвичайний стан – Данілов

23.02.2022, 12:40
Фото – "День"
Фото – "День"

Рада національної безпеки і оборони ухвалила рішення про запровадження режиму надзвичайного стану на території України, крім Донецької і Луганської областей. Після рішення РНБО Президент України має видати указ про надзвичайний стан, який упродовж двох днів має затвердити Верховна Рада.

Про це заявив 23 лютого секретар РНБО Олексій Данілов на брифінгу, повідомляє Укрінформ.

“На всій території нашої країни, крім Донецької і Луганської областей, буде введено надзвичайний стан”, – сказав Данілов.

За його словами, залежно від доцільності, обласні комісії ухвалюватимуть відповідні рішення та вживатимуть заходів.

Також секретар РНБО поінформував, що може бути посилено охорону громадського порядку та об'єктів, які забезпечують життєдіяльність населення та народного господарства, запроваджено додатковий огляд і обмеження руху транспорту, перевірку тих чи інших документів у фізичних осіб.

“Це питання, які є превентивними, щоб у країні зберігався спокій, щоб працювала наша економіка, працювала наша країна”, – зазначив Данілов.

Надзвичайний стан в Україні може бути введено на строк не більш як 30 діб і не більш як 60 діб в окремих її місцевостях.

У разі потреби надзвичайний стан може продовжити президент, але не більш ніж на 30 діб.

Нагадаємо, 21 лютого президент РФ Володимир Путін підписав укази про визнання двох самопроголошених утворень на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей України. Угоди між цими квазіреспубліками й Росією передбачають надання їм військової допомоги. Росія в такий спосіб відкрито визнала свою військову присутність на території ОРДЛО.

Лідери країн ЄС, США, Канади та більшості демократичних країн світу засудили дії Кремля, які є прямим порушенням міжнародного права та власних міжнародних зобов’язань Російської Федерації.

Рада федерації 22 лютого одностайно дозволила Путіну застосовувати російську армію за кордоном.

Liked the article?
Help us be even more cool!