ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

РФ та Ізраїль підписали угоду про спільне виробництво фільмів. Низка акторів проти

07.09.2023, 18:00

Ізраїльський посол у Росії Олександр Бен Цві й міністерка культури РФ Ольга Любімова підписали угоду про сприяння співпраці між ізраїльськими й російськими режисерами, пише The Jerusalem Post.

Угоду уклали після майже 15 років перемовин, ініційованих Ізраїлем 2009 року.

"Нові колеги з Росії й Ізраїлю зможуть ділитися досвідом, разом створювати фільми та працювати з кіноархівами, – повідомляє Любімова, яка перебуває під санкціями ЄС і США. – Ми з нетерпінням чекаємо на ізраїльських режисерів у конкурсних програмах наших міжнародних кінофестивалів і на публічних дискусіях. Ми також готуємося розширити можливості для прокату російсько-ізраїльських фільмів".

Бен Цві схвалив угоду, заявивши: "Я певен, що буде багато спільних фільмів. Продюсери зацікавлені в обміні досвідом. Ізраїльські фільми дуже потужні й зняті на високому рівні. Російська аудиторія зможе їх оцінити".

Анна Жарова, співзасновниця й гендиректорка платформи "Ізраїльсько-український альянс", висловила обурення підписанням угоди.

"Чи наші міністерства культури й закордонних справ з’їхали з глузду?! – написала вона у Facebook. – Угоду про спільне виробництво фільмів з Росією “було ініційовано 15 років тому”, у 2009 році, і вони вирішили підписати її посеред повномасштабної війни, де держава-терорист із диктаторським режимом вторглася на територію незалежної країни і де кіно й театр стали основними інструментами фашистської пропаганди?" 

Жарова закликала до замороження угоди.

Марія Ігнатьєва, Валентина Троян

Liked the article?
Help us be even more cool!