ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

рф розкачує наратив щодо начебто наявності "військових біолабораторій США в Україні" – ЦПД

10.03.2022, 12:20

Центр протидії дезінформації при РНБО попереджає про небезпечність дезінформаційного тренду рф щодо начебто наявності "військових біолабораторій США в Україні". 

Зазначається, що Росія вже понад тиждень готує своє населення шляхом дезінформації для демонізації українців та виправдовування війни з Україною в очах громадян рф. "Окупант поступово позбавляється наративу "денацифікації та демілітаризації" та замінює його вигаданим новим наративом: розробки біологічної та хімічної зброї США в Україні", – ідеться в повідомленні.

За інформацією ЦПД, цей тренд з’явився ще в грудні 2021 року, але не набув масового поширення. "Станом на 10 березня він стає все більш небезпечним, ймовірно передуючи реальним злочинам окупантів та подальшому звинуваченню України у використанні біологічної чи хімічної зброї проти власного народу. У підтвердження цього висловилась речниця Білого Дому Джен Псакі", – повідомили в Центрі.

Водночас стверджується, що Україна вживає всіх заходів, щоб не допустити провокації рф "під чужим прапором", та просить громадян бути обачними.

Liked the article?
Help us be even more cool!