ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Резніков про звіт Amnesty International: Це свідчення втрати адекватності й знищення авторитету

04.08.2022, 17:52
Фото – Міністерство оборони
Фото – Міністерство оборони

Міністр оборони Олексій Резніков назвав неадекватними спроби Amnesty International урівняти неспровоковану російську агресію і український самозахист. Про це він написав на своїй фейсбук-сторінці.

"Єдина причина, чому сотні тисяч наших громадян ще живі, хоча вже могли б загинути, і що мільйони мають дім, хоча могли його втратити, – це самовіддані героїчні дії Сил Оборони України”, – сказав міністр. 

За його словами, це доводять факти просто звірячого поводження російських окупантів, оскільки росіяни вже застосували проти мирного населення всі типи зброї, крім ядерної, вчиняють масові вбивства військовополонених, масово ґвалтують жінок та дітей, калічать, грабують, нищать все живе та чинять злочин геноциду проти українського народу.

"Будь-які спроби поставити під сумнів право українців опиратися геноциду, захищати свої родини й домівки, захищати свої життя і життя своїх дітей, опиратися діям росії як держави-терориста – це збочення, у які б правові конструкції його б не маскували.

Будь-які спроби навіть побіжно урівняти неспровоковану російську агресію і Український самозахист, як це зроблено в матеріалі Amnesty International, – це свідчення втрати адекватності й спосіб знищити свій авторитет", – зазначив Резніков.

Він заявив, що Україна не дозволить паплюжити свою армію.

"Україна – правова держава. Ми всебічно аналізуємо і даємо оцінку, у тому числі юридичну, подіям на війні, як того вимагають наші зобов’язання. Але ми не дозволимо паплюжити нашу армію, наших ЗАХИСНИКІВ. Це я як юрист говорю", – зазначив міністр оборони.

Нагадаємо, 4 серпня правозахисна організація Amnesty International опублікувала доповідь, у якій заявила, що українські військові створюють загрозу цивільному населенню, створюючи бази та застосовуючи системи озброєння в житлових районах, зокрема в школах і лікарнях, намагаючись відбити російське вторгнення.

Liked the article?
Help us be even more cool!