ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

"Репортери без кордонів" закликали судити главу Чувашії, який запропонував "мочити" журналістів

23.01.2020, 11:30
Фото – pravdapfo.ru
Фото – pravdapfo.ru

Міжнародна правозахисна організація “Репортери без кордонів” закликала притягнути до відповідальності главу Чувашії (суб'єкт РФ) Михайла Ігнатьєва за розпалювання ненависті через те, що він пропонував “мочити” журналістів та блогерів, які критикують російську владу. Про це йдеться на сайті RSF, повідомляє “Детектор медіа”.

“Ніщо не може виправдати такого насильства з боку політичного діяча. Ми закликаємо подати у відставку Михайла Ігнатьєва за порушення глави 4 статті 3 Конституції Чуваської Республіки, у якій ідеться, що її президент повинен “захищати свободу і права людини”. Ми також закликаємо його судити за “розпалювання ненависті до соціальної групи” згідно зі статтею 282 Кримінального кодексу Російської Федерації”, – сказала керівниця департаменту Східної Європи та Центральної Азії RSF Жанна Кавельє.

Зазначається, що на щотижневому засіданні уряду Чувашії Михайло Ігнатьєв сказав, що завжди мав “коректні стосунки з журналістами, які об'єктивно критикують і правильно пишуть свої статті”. Потім він вибачився перед тими, кого він міг “засмутити”, використовуючи термін “мочити”. Очільник Чувашії уточнив, що мав на увазі “людей, які претендують на звання журналіста, але мають лише одну мету – дискредитувати владу всіма можливими способами”.

Як повідомляв ІМІ, 19 січня стало відомо, що глава Чувашії (суб'єкт Російської Федерації) Михайло Ігнатьєв закликав “мочити” журналістів і блогерів, які критикують владу. З таким закликом він звернувся до журналістів, які лояльні до влади, під час виступу на урочистому заході з нагоди Дня російського та чуваського друку в Чебоксарах.

Liked the article?
Help us be even more cool!