ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

"Репортери без кордонів": ситуація зі свободою ЗМІ погіршилася навіть у США і Великобританії

12.02.2014, 10:18

Міжнародна правозахисна організація "Репортери без кордонів" висловила стурбованість все новими обмеженнями свободи ЗМІ. Ситуація зі свободою ЗМІ значно погіршилася навіть у таких традиційно демократичних країнах, як США і Великобританія. Про це заявив представник правління організації Міхаель Редиске (Michael Rediske), представляючи 12 лютого в Берліні щорічну доповідь, повідомляє Німецька хвиля.

"Журналістів, що займаються розслідуваннями, і їхніх інформаторів нині порівнюють з пособниками тероризму", - заявив Редиске. Він назвав неприйнятним той факт, що "країни з давніми традиціями свободи ЗМІ підпадають під ті ж рефлекси в сфері безпеки, що і диктатури". Також Редиске зазначив, що ситуація зі свободою ЗМІ в США різко погіршилася після викриттів, зроблених колишнім програмістом Агентства національної безпеки (АНБ) США Едвардом Сноуденом.

У щорічній доповіді "Репортери без кордонів" порівнюють умови, в яких працювали журналісти в 180 країнах і регіонах світу з грудня 2012 до середини 2013 року. За висновком правозахисної організації, найбільш сприятлива ситуація у сфері свободи ЗМІ - у Фінляндії, Нідерландах і Норвегії. Німеччина займає 14 місце, США - 46, а Росія - 148 місце. Замикають список Туркменія, Північна Корея та Еритрея.

Нагадаємо, Україна посіла 127 місце із 180-ти у щорічному Індексі свободи преси, який складає правозахисна міжнародна організація "Репортери без кордонів". Сусідами України у рейтингу стали Колумбія і Афганістан.

Liked the article?
Help us be even more cool!