ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Редакції дитячих журналів просять про передплату через загрозу зникнення

27.06.2022, 14:45
Фото - Читомо
Фото - Читомо

Редакції журналів для дітей і підлітків звертаються до громадськості з проханням підтримки, оскільки з’явилася загроза зникнення цих періодичних видань. Лист із проханням підтримки опублікували у відкритому доступі, повідомляє Читомо

“Ми продовжуємо готувати й публікувати періодичні видання в умовах стрімкого зростання цін на папір та незважаючи на складнощі в організації виробничого процесу, коли багато працівників редакцій вимушені працювати дистанційно”, - йдеться у листі.

У зверненні зазначають, що журналам можна допомогти одним із наступних способів:  

  • Надати розголосу листу, поширити його у соціальних мережах та серед друзів, знайомих, колег. 
  • Передплатити провідні українські дитячі журнали: «Джміль», «Пізнайко», «Однокласник», «Мамине сонечко», «Крилаті», «Малятко», «Равлик», «Смайлик», «Розумашки», «Малюк Котя», «На крильцях ангела» на ІІ півріччя.
  • Передплатити дитячу періодику організаціям, для яких ці видання є нагальною потребою: дитсадкам, освітнім та інклюзивним центрам, школам, книгозбірням, культурним клубам тощо.
  • Залучити до здійснення передплат представників місцевої влади, небайдужих меценатів та спонсорів.
  • Попросити допомоги в іноземних друзів або українців, які мешкають за кордоном, до пошуку спонсорів для періодичних видань українським дітям.
  • Взяти участь у флешмобі підтримки дитячих та підліткових журналів. Зокрема розказати історію знайомства з дитячим чи підлітковим журналом або поділитися спогадами про журнал з дитинства; пояснити, за що ви любите той чи інакший сучасний дитячий журнал, який купуєте, або поділитися своєю оригінальною думкою на підтримку цього  листа.  У допис потрібно додати хештеги: #ПідтримайУкраїнськіДитячіЖурнали #StandWithUkrainianChildrenMagazines
  • Долучитися до списку підписантів цього листа-звернення. 

Редакції звертаються і до державних установ з проханням передплатити ці журнали. 

Підписатися на видання можна за посиланнями: Джміль, Пізнайко, Однокласник, Мамине сонечко, Равлик (замовлення приймаються на електронну  адресу: [email protected]), Малятко, Крилаті, Смайлик, Розумашки, Малюк Котя, На крильцях ангела

Лист підписали: головна редакторка журналу «Джміль» Ганна Остапенко, головна редакторка журналу «Пізнайко» Ірина Юхниця, головна редакторка журналу «Однокласник» Наталія Степанчук, заступник редактора журналу «Мамине сонечко» Олеся Білоус, головний редактор журналу «Равлик» Петро Дудик, головний редактор журналу «Малятко» Володимир Кметик, головна редакторка журналу «Крилаті» Леся Мовчун, головна редакторка журналу «Смайлик» Оксана Бруцька, головна редакторка журналу «Розумашки» Олена Комова, головна редакторка журналів «Малюк Котя», «На крильцях ангела» Ольга Лапушена.

Liked the article?
Help us be even more cool!