ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Редактори УНІАНУ: Новини про Власенка і ведмедів — "джинса"

12.02.2013, 07:36
Редактори сайту УНІАН заявляють, що новини про Сергія Власенка, за яким слідкують ведмеді, а також про Олександру Кужель – "джинса". Про це йдеться в їхній заяві, яка є в розпорядженні ІМІ.
 
"Для нас є очевидним, що сфальшовані коментарі нардепів Власенка і Кужель, які з’явилися на сайті агентства, — це "джинса". Хто її замовник – ми можемо лише здогадуватися", — сказано в заяві.
 
Вони розповідають, що після минулорічного конфлікту із керівництвом щодо цензури на сайті УНІАН, редакцію сайту "підсилили" чотирма людьми – "і таким чином проблема фронди у "делікатних" питаннях частково була знята (правда, призначена головним редактором сайту Мар’яна Олійник згодом відмовилась продовжувати трудову угоду)".
 
"Звісно, нові редактори, на відміну від нас, "мєстних" (так нас охрестив шеф-редактор Ганницький), лояльні до керівництва і виконують усю брудну роботу. Нас бентежить, що всі вони можуть стати покірними жертвами інформаційної війни, у якій, схоже, головним "трофеєм" є репутація агентства, що рівнозначно його знищенню", — зазначають редактори.
 
"Для нас є абсолютно зрозумілим, що відповідальність за це мають нести гендиректор агентства Вадим Осадчий і шеф-редактор Михайло Ганницький. На жаль, всі спроби колективу, профспілкового осередку знайти порозуміння з керівництвом заради ефективної роботи агентства взагалі і сайту зокрема, були безрезультатними", — наголосили у заяві.
 
Листа підписали редактори сайту УНІАН Волинський Олександр, Жаловага Любов, Негрей Наталія, Овдієнко Наталія, Романенко Валентина, Романюк Роман.
 
Як відомо, у понеділок агентство розповсюдило новину про те, що Сергій Власенка сказав, що його намагалися тричі отруїти і що за ним стежать співробітники правоохоронних органів у костюмах "мультиплікаційних ведмедів". А потім ще одну новину, де він уточнював, що стежить не СБУ, а ГПУ.
 
Увечері прес-служба "Батьківщини" заявила, що Власенко не давав жодних коментарів і інтерв’ю - фальшивка. Сам Власенко також повідомив, що нікому коментарів не давав. Ці новини з сайту УНІАН видалили, а керівництво наразі ніяк не коментує ситуацію.
 
Liked the article?
Help us be even more cool!